Blog

Online SPRINTS: 4 tematy warsztatów interaktywnych

W odpowiedzi na potrzeby szybkiego dostosowania do obecnych wyzwań, proponujemy warsztaty interaktywne online:  zarządzanie zespołem i czasem w systemie pracy Home Office, zarządzanie w sytuacji kryzysu oraz pozyskiwanie leadów na portalach społecznościowych.

Procesy rozwojowe w firmach

Oferta przeprowadzenia pełnych procesów rozwoju, zmian i rozwiązywania problemów w firmach. Wykorzystujemy metodę SPRINT CORPORATE GLOBAL THINKING.  Doświadczenie tej metodologii pozwala osiągać zakładane rezultaty!

SPRINT CORPORATE GLOBAL THINKING – zalety metody

Sprint to nowoczesny sposób prowadzenia procesu rozwojowego, który umożliwia dostosowanie się do obecnej sytuacji spowodowanej ochroną zdrowia pracowników. Umożliwiamy pracownikom wzięcie udziału w spotkaniach za pośrednictwem narzędzi do prowadzenia warsztatów online.

Zip knowledge – pigułki wiedzy

Pigułki wiedzy (ZIP KNOWLEDGE) to zarówno: krótki przewodnik = materiał uzupełniający warsztaty interaktywne SPRINTY ONLINE. Stosujemy krótkie, skondensowane materiały, które uzupełniają warsztaty i procesy. Są to kilkustronicowe, opracowane przez nas przewodniki po danym temacie. samodzielna formy szkoleniowej (1,5 do 2 godzin) online lub na sali. Krótki, esencjonalny wykład/prezentacja na temat. Oferujemy 4 tematy spójne zCzytaj dalej „Zip knowledge – pigułki wiedzy”

%d blogerów lubi to: